Франчайзинг - найкоротший шлях до успіху підприємця. Магазин дитячого одягу Wenice.

Франчайзинг - унікальна форма ведення бізнесу, у якій одна компанія (франчайзер), фірмовий стиль, знання та досвід, дозволяє іншій стороні (франчайзи) використовувати цю систему на обумовлених умовах. Це ціла бізнес-система, що включає керівництво з ведення робіт, документацію та інші матеріали, які франчайзер передає франчайзі. Наявність франшизи дозволяє підприємцеві працювати досить ефективно, навіть за відсутності попереднього досвіду та знань у відповідній сфері бізнесу.

Компанія «Нью Ленд», ексклюзивний представникФранчайзинг. Магазин детской одежды Wenice торговельної марки Wenice  в Україні, запрошує Вас до співробітництва.  Ми створюємо франчайзингову мережу магазинів дитячого одягу та плануємо забезпечити присутність торговельної марки Wenice у всіх містах України. Вигідні умови, популярність марки на світовому ринку дитячого одягу, робота фахівців – усе це може стати запорукою вашого успіху.

Ваш магазин дитячого одягу може бути таким же, як у Мілані, Відні, Парижі, Нью-Йорку. Популярність марки, ідентичність магазинів сприяють залученню потенційних покупців.

Чим це буде вигідно для Вас? Ви одержуєте ГОТОВЕ підприємство. НЕ потрібно СТВОРЮВАТИ підприємство крок за кроком, як це роблять усі початківці. Не треба «ламати» голову над багатьма питаннями, що виникають при відкритті магазину, та набивати гулі. Ви одержуєте кваліфіковану допомогу професіоналів у таких питаннях, як:

  • - вибір територіального розташування та розмір площі для майбутнього магазину;
  • - дизайн магазину та закупівля обладнання;
  • - допомога у виборі та замовленні колекції;
  • - консультування з питань управління та навчання персоналу.

Досвід і знання компанії франшизера – безцінні, Ви одержуєте допомогу, яка в інакшому випадку виявилася б занадто дорогою. Франчайзинг – це найкращий шлях до успіху майбутнього підприємця. Усе, що буде потрібно, – додержуватися рекомендацій ФРАНШИЗЕРА щодо того, як краще вести справи, дотримання концепції торговельної марки (мерчандайзинг, маркетинг). Ідентичність магазинів – це пізнання марки, а велика мережа надає значимості та свідчить про затребуваність, робить її максимально доступною для покупців.

Компанія New Land контролює дотримання концепції магазину дитячого одягу торговельної марки WENICE. Розмір приміщення, його місце розташування, ремонт, рекламне оформлення (вивіска та вітрина), обладнання, освітлення, мерчандайзинг, стандарти обслуговування покупця – це головні складові, і обов'язковим є їх узгодження з компанією «Нью Ленд».

У свою чергу, компанія New Land надає вигідні умови франчайзингу для Вашого бізнесу відповідно до категорії клієнта. Ви одержуєте можливість першими побачити та замовити колекцію наступного сезону за півроку до початку сезону. Весняну колекцію Ви можете замовити у вересні та одержати вже в січні, а літню одержати в березні. Роздрібна націнка, яку можуть встановити наші покупці, становить до 100%, залежно від категорії клієнта. На всіх етапах створення фірмового магазину дитячого одягу наші фахівці допоможуть Вам у розробці дизайну магазину, торговельного обладнання, освітлення. Ми допоможемо вам налагодити роботу персоналу, провести тренінги, підготувати посадові інструкції і т.д.

Якщо Ви зацікавлені у співробітництві або Вам необхідна додаткова інформація франчайзингу, будь ласка, зареєструйтеся на нашому сайті та у полі "додаткові відмітки" вкажіть ваше питання.